asami

Mūsų įrenginiai yra pagaminti vienoje iš moderniausių gamyklų skirtų ŠVOK pramonei. Gamybos kompleksas Zhuhai provincijoje, kur ASAMI prietaisai yra gaminami, buvo įkurtas sėkmingo susitarimo tarp stambiausių pasaulio gamintojų, nustatančių pasaulinius standartus pramonėje, dėka.

2008 metais kompanijos Dakin Industries ir Gree electric Appliances vadovai sutiko bendradarbiauti. To priežastis – noras kuo efektyviau išnaudoti kompanijų pasiekimus: Daikin – energijos naudojimo ekonomijos srityje ir Gree – galimybė pagaminti produktą ypač geros kokybės su mažiausiomis sąnaudomis. Šio bendradarbiavimo pagrindas – tyrimų centro atidarymas šalia Gree gamyklos provincijoje Zuhai (Kinija), ši gamykla yra pati didžiausia pasaulyje oro kondicionavimo srityje , čia dirba ir gerina produkciją apie 5000 kvalifikuotų inžinierių.

mta

MTA – vienas didžiausių šalčio mašinų gamintojų Europoje. Per daugiau nei 30 darbo metų kompanija nuolat plėtėsi ir augo. Šiuo metu MTA produkcija platinama daugiau nei 80 šalių, kompanijos atstovybės veikia 4 žemynuose. Vienas pagrindinių kompanijos darbo principų – prisitaikyti prie kiekvieno kliento individualių poreikių. Todėl siūlomos produkcijos spektras itin platus. Klientai gali rinktis iš oru ar vandeniu aušinamų vandeninių ar freoninių šalčio mašinų, šalčio mašinų su šilumos siurbliais ar prietaisų su „freecooling“ funkcija.

Visi prietaisai surenkami vienoje iš trijų kompanijos gamyklų Italijoje. Kiekviena šalčio mašina turi praeiti detalios patikros procedūras. MTA produkcija yra patikrinta ir jai suteiktas EUROVENT, ISO9001:2000, bei ISO 14000  sertifikatai, o tai tik dar vienas ženklas patvirtinantis, kad MTA – aukščiausios kokybės ir patikimumo vardas.

MTA-IT.com

Tecnair-CRAC

Nuo pat įkūrimo 1994 metais, „Tecnair LV“ kompanija tapo viena pirmaujančių tikslios kontrolės oro kondicionierių gamintojų ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Lyderio pozicijas šiam gamintojui leidžia išlaikyti nuolat atliekami tyrimai, glaudi partnerystė su aukštosiomis mokyklomis ir bendradarbiavimas su klientais.

Dažnai aptarnaujamuose objektuose reikiami palaikyti patalpų oro mikroklimato parametrai padeda tobulinti įrangą, taip siekiama patenkinti kuo platesnį klientų ratą tuo pat metu, žinoma, didinamas ir produkcijos universalumas. Pavyzdžiui, operacinėms patalpoms, kur būtinos idealiai veikiančios oro kondicionavimo sistemos, skirta „Tecnair LV“ produkcija buvo tobulinama tol, kol buvo sukurtos aukščiausius mikroklimato parametrus leidžiančios užtikrinti sistemos, tuo pat metu garantuojančios maksimalų patikimumą.

„Tecnair LV“ taip pat priklauso ir „Lu-Ve Group“  – vienai didžiausių oro kondicionavimo technikos gamintojų grupių pasaulyje, tai leidžia pritaikyti „Tecnair LV“ produkciją visiems klientų poreikiams ir užtikrinti maksimalų įrangos patikimumą.

Tecnairlv.it