Kompanija

Turime 15 metų patirtį šildymo vėdinimo ir oro kondicionavimo srityje. Per šį laiką mes dirbome ir nuolat plėtėme savo veiklą centrinėje ir rytų Europoje. Mūsų tikslas yra kartu su klientais ir verslo partneriais sukurti ekosistemą, kurioje kiekvienas klientas, kartu su visais verslo partneriais pasiekia ir sėkmingai įgyvendina užsibrėžtus tikslus. Siūlydami įrenginius atsižvelgiame į optimalų gaminio techninių parametrų, gamintojo vardo ir kainos santykį. Dirbdami stengėmės nepamiršti ir gamtos.

Kuo mes išsiskiriame?

Gerbiame ir vertiname kiekvieną klientą. Aktyviai siekiame bendradarbiauti ir nebijome imtis ambicingų darbų. Stengiamės kiekvienoje situacijoje rasti konstruktyvius ir ilgalaikius sprendimus. Kaskart stengiamės optimizuoti investicijas ir įrenginių eksploatacijos kaštus.

 

Misija

Siūlome sprendimus užtikrinančius maksimalų komfortą. Patariame jau nuo pirmųjų naujo objekto projektavimo etapų iki įrangos montavimo ir paleidimo. Mūsų produktai ir paslaugos kartu garantuoja maksimalų  klientų pasitenkinimą ir ekonominę naudą.

Mūsų vertybės

Profesionalumas – esame inžinieriai siūlantys aukštos klasės konsultacijas, tačiau kartu esame ir verslininkai, galintys Jums patarti kur investuoti ir kaip optimizuojant Jūsų išlaidas pasiekti geriausią įmanomą rezultatą. Kaskart stengiamės atidžiai įsiklausyti į klientų poreikius todėl mūsų siūlomi sprendimai visuomet garantuoja visų klientų tikslų įgyvendinimą.

Partnerystė – esame užtikrinti, kad „win-win“ (abi pusės laimi) verslo principas geriausiai pasiteisinantis bendradarbiavimo būdas šių dienų verslo pasaulyje. Norime, kad klientai būtų patenkinti Mūsų produkcija, tarnausiančia Jiems ilgą laiką, be jokių sutrikimų. Dirbdami sukūrėme kompetentingų ir sritį išmanančių techninių konsultantų bei autorizuotų serviso meistrų tinklą, kurie visuomet yra pasirengę Jums patarti ir padėti. Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl mums rūpi, kad klientai būtų patenkinti mūsų produkcija ir darbu.

Inovacijos ir paprastumas – Mes žavimės genialių idėjų paprastumu, bei stengėmės naudoti laiko patikrintus darbo metodus. Nuolat tobuliname savo produktus ir teikiamas paslaugas. Nuolat palaikome dialogą tarp darbuotojų ir verslo partnerių, o tai lemia nuolatinį paslaugų kokybės ir santykių su klientais gerėjimą. Dirbdami siekiame išsaugoti sprendimų paprastumą, bei padidinti jų patikimumą.