Funkcijos

„I Feel“

Kartu su kiekvienu „Asami“ oro kondicionieriumi komplekte pristatomas ir nuotolinio valdymo pultas, kuris ne tik leidžia patogiai valdyti įrenginį, bet ir turi specialiai jame įmontuotą temperatūros jutiklį. Ši funkcija užtikrina, kad kondicionieriai netiektų pernelyg šalto ar per karšto oro. Taip užtikrinamas maksimalus komfortas.

Vėsaus oro prevencija

Rudenį ar žiemą, kai kondicionierius veikia šildymo rėžimu, vidinio kondicionieriaus bloko ventiliatorius nepradeda veikti, kol bloke esantis šilumokaitis nepasiekia nustatytos temperatūros, taip užtikrinama, kad į patalpą nepateks vėsaus oro srautas.

Apsauga nuo apledėjimo

Dažniausiai naudojamos apsaugos nuo apledėjimo veikia pagal grafiką, pavyzdžiui po 50 minučių darbo, 10 minučių kondicionierius keičia darbo rėžimą ir  atitirpdo susidariusį ledą. Tuo tarpu ASAMI modeliuose montuojama apsaugos nuo apledėjimo sistema, įsijungianti, tik kai paviršiai apledėja. Taip eliminuojamas nereikalingas šildymo procesas ir sutaupoma jo metu sunaudojama energija.

Temperatūros palaikymas nakties laikotarpiu

Galima pasirinkti vieną iš trijų veikimo rėžimų nakties metu:

  1. Automatiškai nakties metu kambario oro temperatūra palaikoma aukštesnė (jei oras vėsinamas) arba žemesnė (jei oras šildomas).
  2. Galima nustatyti rėžimą taip, kad kambario temperatūra būtų pažeminama (jei šildoma paaukštinama) prieš atsibundant.
  3. Galima kondicionieriaus veikimą pritaikyti pagal vartotojo poreikius.